harnack

Українізація ума: латинонедоумкам-латинізаторам...

ЛЕВО-ЛАТИНІЗАЦІЯ ЛИЦЕМІРІВ ТА ЛЖЕЛЮДИНОЛЮБЦІВ ТА МОВОНЕЛЮБЦІВ!
ЛЕВО-ЛАТИНІЗАЦІЯ ЛИЦЕМІРІВ ТА ЛЖЕЛЮДИНОЛЮБЦІВ ТА МОВОНЕЛЮБЦІВ!

Доречно й влучно й вчасно відповіла Фаріониха. Але це нагода - вкотре вже! - пригадати глухому й сліпому стадови про сталу суть та усталену сутність українськости та про антиукраїнськість російської:

Монотонну (АА-мАнАтоннАвА русскАВА) та одноманітну (ВА-ВА-АднААбрАзнАВА русскАВА) російську (деслов'янізовану та деіндоевропеїзовану) — треба писати латинкою (щоби з неї, антислов'янської, познущатися та поглузувати), або принаймні українською - щоби показати усім, привселюдно, її несправжню, неорганічну, штучну природу та самозванну АА-ВАВА-ВО-ВО-форму: "їво-МФА:[ɪ̯ɪˈvo] бїзабразнава (=[bʲɪzɐˈbrazʲɪɪ̯ə]) русскава їзьіка — іба-МФА:[ˈibə] образа аднаабразнава ваабраженїя і абразаванїя - ф Украйнє насїмава іба  нї-пра-із-насїмава вава-вараватава (=[vərɐˈvatɨɪ̯]) вава-Крававава іба ат аа-акаяннава (=[ɐkɐˈjanːɨɪ̯]) аа-Лукавава каснаїзьічія: їво дїславянїзїраваннава, ґаварю,  нада ізаблїчать правапїсанїєм па-украінскі"

Чому? Бо саме ентропічна, неприродна та потворна російська - примушує звироднілих, нетворчих, малодушних, недовихованих та недоосвічених (чи пак псевдоосвічених російською) українців верзти всякі дурниці, марниці, небилиці й абищиці! Пропонувати писати українську латинкою, щоби забути її рідну слов'янськість — саме і значить знущатися й глузувати з неї, чи й з обидвох! 

Атрафїраваннава русскава ахїнєю,
І антїукраінскава лїхадєя-зладєя,
І всякава каснанїґадяя:
Украінскім ізаблїчать должен і далжна я!...ітд!
 

Заради правильної вимови мови, щодо українізації москвовимови — варто вчитися у відважної пані Фаріон (але часонестямна Гамлетиха також семантично знетеперішнена - живе на Сїйчасщині-Заразщині навіть і в оцьому відео: "зараз ТЕПЕР [бо в о-ТЕПЕР-ішній момент-час, пані шизочасихо!] Німеччина не нападає на Австрію" - 51:33)!

Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your IP address will be recorded 

Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →