harnack

Арістотель: Поетика: Чинити, вчинок, чинність, чинник, злочин, причина...

УЧИНІМО ОЦЮ ЦИВІЛІЗАЦІЮ!
УЧИНІМО ОЦЮ ЦИВІЛІЗАЦІЮ!

«Чинити» + «у/вчинити» — треба зтематизувати окремо для нинішніх українців в суржикорозчині та россорозчині (ото злочинне безчинство). Хоча розпочато давно, ба й набагато давніше. Про Арістотеля згадано з нагоди його Етики (07 грудень 2011 at 8:38 PM) та нагоди його Політики (17 вересень 2012 at 5:07 PM). Які вчинки матимем у кожній отій зоні людської активности й творчости й поведінки? Українське прочитання Поетики — спричинило б найчинніший катарсис українського ума та душі од москвомітів російської, од антикатарсисної каснакаторги іномови: од немочі невчинків. 

Ану — спричинімо та зчинімо поетичний ґвалт та галас та бунт з цієї нагоди. Найкращі та найчинніші ресурси щодо текстів — французький та німецький

Отак, отаким чином: мовобуття та мовобудування боговчинками та людинозлочинами — аж од книги Буття. А опісля — треба чинно й небанально розбалакатись про мовомімезис та мовоімітацію (та Горація «Арс Поетіка»): через россорозчин українців — мова навіть сама себе вже не імітує, не є україночинником! Вчинімо порядок (та й суд і розправу) — справжнім мовоначинням!

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your IP address will be recorded